Pakiet #Najlepiej w Virgin Mobile czyli no limit i 8 GB za 29 zł

Od 24 lutego br. w Virgin Mobile dostępna jest nowa oferta: pakiet #Najlepiej, który zawiera nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci oraz 8 GB internetu, a dla osób przenoszących numer do Virgin Mobile dodatkowe gigabajty na internet – zarówno w nowym pakiecie, jak i w dotychczasowych.

Pakiet #Najlepiej w Virgin Mobile

Najnowszy pakiet operatora kosztuje 39 złotych. Zawiera nielimitowane SMS-y i połączenia do wszystkich sieci, a także na numery stacjonarne oraz 8 GB internetu. Podobnie jak w innych pakietach, transfer jest nielimitowany dla wybranych aplikacji mobilnych, tj. Facebook, Messenger, Ask, Twitter czy GG. Więcej informacji o nowym pakiecie #Najlepiej virginmobile.pl/oferta/najlepiej.

13 GB dla przenoszących numer do Virgin Mobile

Każda osoba, która od 24 lutego przeniesie swój numer do Virgin Mobile i aktywuje jeden z pakietów, otrzyma dodatkowy transfer danych na zawsze i co miesiąc, w zależności od wybranej oferty. W przypadku pakietu #PełenLuz za 19 złotych będzie to gratisowe 500 MB (czyli łącznie 2,5 GB), dodatkowy 1 GB (łącznie 5 GB) do oferty #BezLimitu za 29 złotych oraz aż 3 GB w prezencie do pakietu #DlaMnieSuper za wciąż promocyjne 49 złotych, co daje łącznie 13 GB internetu na stałe. Więcej informacji o pakietach z dodatkową liczbą GB: virginmobile.pl/oferta.

źródło: Virgin Mobile